پیام مدیرعامل

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان سازمانی فعال، در حال توسعه و پیشرو در زمینه تولید و ارائه محصولات سلولزی و بهداشتی در ایران و کشورهای منطقه است که با بهره گیری از کارکنان متعهد و متخصص با استفاده از ابزارهای بهبود مستمر در جهت شناخت و برطرف کردن نیازهای حال و آینده مشتریان و ایجاد رضایت مداوم با مصرف کالای ایرانی گام بر می دارد.

هدف اصلی ما در این مسیر رفع نیازهای مشتریان در حد کمال با تولید محصولات تخصصی سلولزی و بهداشتی در جامعه است، به گونه ای که در بازار به عنوان ارائه دهنده کالاهای متنوع و با کیفیت برتر و متنوع شناخته شویم.

کلید اصلی رسیدن به آرمانهایمان که هم راستا با استراتژی رشد و پیشبرد اهدافمان در آینده است، اهرم تمایز می باشد. ما تمایز را از طریق برقراری ارتباط مؤثر با مشتری، بهره گیری از فن آوریهای نوین ، رعایت استانداردها و الزامات ملی و بین المللی و بکارگیری استعداد و توانمندیهای سرمایه انسانی با هدف ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه ایجاد می کنیم.

تحقق این اهداف با تاکید بر اهمیت سرمایه انسانی در توسعه سازمان امکانپذیر است. همکاران شرکت صنایع سلولزی ماریناسان با توفیق طلبی روز افزون و توانمندی در حوزه های مدیریت مشارکتی، شهروندی سازمانی، مسئولیت پذیری، ارزش آفرینی، تعهدسازمانی و کار تیمی در جهت تحقق اهداف عالی سازمان می کوشند.

ما همچنان که در حال توسعه حرفه ای هستیم در راستای مسئولیت اجتماعی خود چتر حمایتمان را به پهنای سرزمینمان برافراشته ایم و مشتاق خدمت به مشتریان ارزشمندمان هستیم.

                                                                                                                       مهران ابول نژادیان

                                                                                                                         مدیرعامل و عضو هیات مدیره

                                                                                                                         شرکت صنایع سلولزی ماریناسان